Miejsce

Miejsce

Nr

Nazwisko imię

Czas 1

Czas 2

Suma

 

GR. 1

 

 

1

Nowobilski Władysław

dq27,8

dq26,99

dq

 

GR. 2

 

1

11

Sontag Krzysztof

23,06

23,26

46,32

2

13

Piotrowski Andrzej

23,65

23,13

46,78

3

12

Walusiak Józef

26,96

26,52

53,48

 

GR. 3

 

1

23

Mężyk Dobrosław

18,58

18,98

37,56

2

22

Błaszczok Zygmunt

21,55

21,71

43,26

3

25

Surmacz Tomasz

24,65

23,47

48,12

4

24

Jurasz Zbigniew

25,29

25,73

51,02

 

21

Urbaś Henryk

dq18,29

19,02

dq

 

GR. 4

 

1

32

Szwarc Grzegorz

19,39

19,27

38,66

2

31

Copek Damian

19,38

19,42

38,80

3

33

Pszczółka Marek

21,91

21,63

43,54

 

GR. 5

 

1

42

Kos Szymon

20,19

19,58

39,77

2

45

Patas Krzysztof

20,87

20,81

41,68

3

41

Kozioł Grzegorz

28,81

26,67

55,48

4

44

Batko Jan

30,77

29,68

60,45

 

43

Larysz Piotr

29,09

dq28,12

dq

 

GR. 6

 

1

52

Gojny Jakub

19,67

19,44

39,11

2

54

Gawenda Dawid

19,69

19,99

39,68

3

53

Niesporek Maciej

21,95

21,60

43,55

4

51

Mieszczuk Marcin

21,78

21,86

43,64

5

56

Ciemiński Szymon

23,05

22,15

45,20

6

55

Pałyz Mateusz

24,07

24,38

48,45

 

57

Hajduga Grzegorz

dq

nz

dq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RODZINY
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem
telefonu kom.
0502282814


www.stozek.narty.pl

MISTRZOSTWA  POLSKI KSIĘŻY I KLERYKÓW
W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

MISTRZOSTWA  POLSKI KSIĘŻY I KLERYKÓW
W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM
KSIĘŻA
Wyniki 2014
MENU
Miejsce

Miejsce

Nr

Nazwisko imię

Czas 1

Czas 2

Suma

 

1

102

Gembala Grzegorz Krzysztof

18,80

18,49

37,29

2

114

Wojciech Szymon xxx

22,83

22,19

45,02

3

105

Jochlik Dominnik

25,85

19,26

45,11

4

107

Ciemiński

21,92

23,65

45,57

5

101

Mieszczuk

24,23

21,74

45,97

6

115

Kos Szymin Franciszek

26,28

19,83

46,11

7

110

Ziemiński Ciemiński

23,14

23,65

46,79

8

112

Kulejewscy

22,88

24,40

47,28

9

117

Placek Arkadiusz Wojciech

21,52

26,06

47,58

10

116

Patas Adam Krzysztof

26,92

21,23

48,15

11

106

Niesporek

26,73

22,28

49,01

12

103

Kazimierczak

24,14

25,33

49,47

13

104

Horzela Dariusz

23,91

28,49

52,40

14

113

Gawenda

25,86

26,57

52,43

15

111

Surówka Kasia Radek

24,14

28,63

52,77

16

108

Wawrzyczko Wysocki

33,99

28,27

62,26

17

109

Kołodziej Dzwig

29,34

69,38

98,72

 

118

Kowalski Szymon

45,86

nz

dq